مراکز خرید گرجستان

مراکز خرید گرجستانفروشگاه بزرگ کارفور معروف به Tbilisi Mall

این فروشگاه عظیم که شعباتی در دیدی دیقومی و مجتمع کارواسلا در تفلیس دارد ضمن کامل بودن سبد کالایی دارای قیمتهای بسیار مناسبتری نسبت به سایر مراکز خرید در گرجستان است.

مراکز خرید گرجستان


فروشگاه بزرگ Good Will

این فروشگاه نیز شعبات مختلفی در تفلیس و سایر نقاط گرجستان دارد که معروفترین و بزرگترین شعبه آن در “دیدی دیقومی ” تفلیس است. فروشگاه ” گود ویل” سبد کالایی بسیار کاملی دارد ولی قیمتهای آن به نسبت فروشگاه کارفور بیشتر و تعداد مشتریان آن کمتر است.

مراکز خرید گرجستان


بازار بزرگ لیلو

 مرکز خرید لیلو یکی از بزرگترین مراکز خرید در تفلیس گرجستان، نزديك به فرودگاه بين المللي تفليس قرار دارد. در اين بازار اجناس مختلفي (پارچه، انواع ظروف، انواع لباس، عطر و اودكلن، لوازم صوتي تصويري، لوازم منزل) از كشورهاي مختلف مانند تركيه، آذربايجان، چين، روسيه، ايران را باقيمت مناسبي میتوان پيدا كنيد.
اين بازار يكي از بازار هاي سنتي تفليس بوده و ظاهر شيك و لوكسي ندارد اما یکی از مهمترین مراکز خرید گرجستان است. هرچند سرمايه گذاران متعددی در حال حاضر در اين بازار اقدام به ساخت پاساژهاي جديد و شيك نيز كرده اند. به طور كلي اين بازار به بازار بزرگ تهران نيز بي شباهت نيست.

مراکز خرید گرجستان 


مرکز خرید بزرگ واگزال معروف به Tbilisi central mall

اين مركز خريد بسيار بزرگ در ميدان بزرگی موسوم به واگزال واقع شده است. تقريبا از تمامی نقاط مهم شهر تفلیس برای آمدن به اين ميدان اتوبوس ، مترو و وجود دارد . اين ماركت بزرگ به واگزال مشهور است.
يكي از ايستگاههای راه آهن تفليس نيز در اين ماركت بزرگ قراردارد. شما در اين فروشگاه می توانيد از ماركهای بسيار معروفی مانند لوتو و جوردانو …  خريداری كنيد.
اين مال بزرگ مجهز به سينما و فروشگاه مواد غذايی بسيار بزرگ و باشگاه بولينگ و بيليارد و … می باشد. در اين مال بسيار بزرگ همچنين فست فودهای متعددی وجود دارد و می توانيد علاوه بر فست فودهای موجود غذاهای لذيذ گرجی را نيز تست كنيد. به طور متوسط روزانه بيش از سی هزار نفر از اين ماركت خريد می كنند.

  

مراکز خرید گرجستان